BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Átadta új fejlesztő-laboratóriumát a Béres

2004. május 13. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Elkészült a Béres Gyógyszergyár Rt. új fejlesztő-laboratóriuma, a 180 millió forint értékű beruházás eredményeként megvalósult létesítményben jelenleg 20 munkatárs dolgozik 33 készítmény fejlesztésén – derül ki a társaság közleményéből. A fejlesztő-laboratórium a tavalyi évet 4,7 milliárd forintos konszolidált árbevétellel záró (ez 11 százalékkal haladja meg az egy évvel korábbit) Béres új óbudai székházában kapott helyet.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet