BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már termel a hajdúszoboszlói betoncserépgyár

2004. május 11. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Félmilliárd forintos beruházással betoncserépgyártó üzemet épített Hajdúszoboszlón a Leier Tégla Kft. A 92 dolgozót foglalkoztató gyárból várhatóan már az idén Romániába is szállítanak cserepet. A Leiernek jelenleg négy betonüzeme, három téglagyára, négy autókereskedése, lakatosüzeme és szállodája működik Magyarországon. Tavaly 19 milliárd forint árbevételt ért el a cégcsoport, az idén pedig 30 százalékos bővüléssel számolnak. A tervek szerint a Leier még az idén megkezdi Hajdúszoboszlón egy új téglagyár építését is.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet