BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Üzletemberek ünnepelték a magyar csatlakozást

2004. április 28. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyarországon működő európai kereskedelmi kamarák állandó bizottsága közös hajókiránduláson ünnepelte meg az uniós csatlakozást. Az Európa hajón tartott eseményen részt vettek az itt működő nyugat-európai nagyvállalatok képviselői, a magyar gazdasági, diplomáciai és politikai élet számos kiemelkedő képviselője. A felszólalók – Dávid Ibolya, Demszky Gábor, Martonyi János és Gottfried Péter – méltatták az esemény jelentőségét, s köszönetet mondtak az európai kereskedelmi kamaráknak és üzletembereknek bizalmukért, amiért több mint egy évtizeden át igyekeztek segíteni Magyarország felkészülését és az unió tagjává válását. Jürgen Köppen, az EU nagykövete kiemelte: az üzletemberek mindig megelőzték a bürokratákat és a diplomatákat, amit az is bizonyít, hogy Magyarország kereskedelmi forgalmának óriási többségét már az unióval bonyolítja, pedig hivatalosan még csak most válik tagjává.

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet