A következő öt évben mintegy 200-250 millió eurót ruházna be Győrben az Audi Hungaria Motor Kft. – olvasható a Frankfurter Allgemeine Zeitung hétfői számában. A hírt a távozó vállalatvezető, Jürgen Lunemann is megerősítette. Várhatóan még idén elkezdik a hajtórudak gyártását. Az Audi 1993 óta összesen 1,8 milliárd eurót ruházott be a győri gyárba, ahol több mint ötezer embert foglalkoztatnak. A jövőben nemcsak a kapacitást, hanem a termelési palettát is növelni akarják. Ugyanakkor a tisztán magyar beszállítókkal való együttműködés jelenleg még nehézkes, mivel egyelőre nem tudnak eleget tenni a szigorú minőségi előírásoknak. Ezen beszállítók aránya jelenleg az öt százalékot sem éri el.
