BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyomozás a Hajdú-Bét ellen

2004. január 22. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nyomozást indított a Debreceni Városi Ügyészség a Hajdú-Bét Rt. ellen, a beszállító-termelők feljelentése alapján - írja az MTI-re hivatkozva az Index. Történt mindez annak ellenére, hogy a rendőrség tavaly december közepén megtagadta az eljárást, mivel véleményük szerint hiányzott a bűncselekmény elkövetésének alapos gyanúja. Ezt követően a termelők panasszal éltek a határozat ellen, amire az ügyészség hatályon kívül helyezte azt és új nyomozást rendelt el. Most azt vizsgálják, hogy csalás bűntette alapos gyanújáról van-e szó vagy más gazdasági bűncselekményről, esetleg csődbűntett történt a Hajdú-Bétnél.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet