Tegnap felmentették tisztségéből a Paksi Atomerőmű Rt. megbízott műszaki igazgatóját, Túri Tamást, helyére az üzemviteli főosztály vezetője, Süli János került - közölte lapunkkal a társaság illetékese. Süli megbízása 2004. május 21-éig tart, mivel az üzemzavar kapcsán a műszaki igazgató, Szucsán Sándor ellen egyéves joghátrányt alkalmaztak, s ezen időpontig nem nevezhetnek ki senkit a helyére.
