BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felmentették a megbízott műszaki igazgatót Pakson (KIMARADT!!!)

2004. január 15. csütörtök, 17:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap felmentették tisztségéből a Paksi Atomerőmű Rt. megbízott műszaki igazgatóját, Túri Tamást, helyére az üzemviteli főosztály vezetője, Süli János került - közölte lapunkkal a társaság illetékese. Süli megbízása 2004. május 21-éig tart, mivel az üzemzavar kapcsán a műszaki igazgató, Szucsán Sándor ellen egyéves joghátrányt alkalmaztak, s ezen időpontig nem nevezhetnek ki senkit a helyére.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet