BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új terméket gyárt az Elcoteq

2003. december 18. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A finn Elcoteq magyar leányvállalata, az Elcoteq Magyarország Kft. várhatóan január elején kezdi meg a GSM- és UMTS-rendszerekhez használt hálózati alrendszerek gyártását - mondta lapunknak Krippl Zoltán, a társaság kommunikációs és jogi ügyekért felelős igazgatója. A társaság így a telekommunikációs fogyasztói végtermékek, valamint az ipari elektronika mellett új termékek gyártásával is foglalkozik majd a jövőben. Az alrendszereket a Katherin-Werke KG-nek készíti az Elcoteq, a megállapodás konkrétumairól Krippl nem kívánt nyilatkozni. Annyit elmondott, hogy mivel Magyarországon eddig ilyen rendszereket nem gyártottak, mindenképpen új technológiát, s ezzel együtt új berendezéseket is üzembe állítanak.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet