A lapunk tegnapi számában az Eltűnőben a kamatakciók című cikkben hibásan ismertettük az OTP Bank kamatakciójának részleteit. A pénzintézet a 3 hónapos lekötött betétekre hétfőtől 8 százalékos kamatot fizet, míg a megtakarítási számlán fialtatott pénzek esetében 2,5 milliós lekötésnél 5,92 százalék, 5 milliós betétnél 6,82 százalék az egységesített betéti kamatlábmutató (EBKM) mértéke. A tévedésért olvasóink és a pénzintézet elnézését kérjük.
