BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén is nyereséges lesz a Budapesti Autószalon

2003. október 9. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Továbbra is a jól jövedelmező vásárok közé tartozik a Budapesti Autószalon - mondta Kele András, a Hungexpo Vásár és Reklám Rt. kiállításigazgatója, igaz, konkrét adatokkal nem szolgált. A kiállítók által igényelt terület és a rendelkezésre álló négyzetméter-átlagárak alapján - a NAPI Gazdaság számításai szerint - az összbevétel meghaladhatja a félmilliárd forintot. A 30 361 négyzetméteres kiállítási területen 226 cég mutatkozik be, főleg új személyautóival. Mellettük autósporttal foglalkozó, tuning-, dizájn- és gumiipari vállalkozások is megjelennek a vásáron. Az idei autószalonra 54 új kiállítót sikerült megnyernie a Hungexpónak, közülük heten külföldiek - Bulgáriából, Csehországból, Lengyelországból, Németországból és Olaszországból érkeznek. Az összes kiállítási terület kétharmad részét a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesületéhez tartozó tagvállalatok foglalták le. Számos márka az alig egy hónappal ezelőtt zárult Frankfurti Autószalonon bemutatott sorozatgyártású járműveit és koncepcióautóit állítja ki. Az Autógyártók Nemzetközi Szövetsége (OICA) által is jegyzett, október 15-19. között nyitva tartó kiállítás 16-ától fogadja a nagyközönséget.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet