BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elképzelhető, hogy újraindul a kettes blokk

2003. szeptember 30. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A paksi szakemberek megvizsgálják annak a lehetőségét, hogy amíg az üzemzavar elhárítása fizikailag nem kezdődik meg, újraindítható-e a kettes blokk - hangzott el a Paksi Atomerőmű tegnapi sajtótájékoztatóján. Amennyiben a felmérés elkészül, azt be kell mutatni az Országos Atomenergia Hivatalnak is, hiszen ez a szervezet adhatja ki az újraindításhoz szükséges hatósági engedélyeket. Hogy a szükséges feladatok elvégzése mennyi időt vesz igénybe, és így mikor indulhat újra a kettes blokk, azt egyelőre nem tudni.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet