BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem zárják be a Ringa kapuvári gyárát?

2003. augusztus 26. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szanyi Tibor, az FVM politikai államtitkára megállapodást kötött a Ringa Rt. és a kapuvári önkormányzat képviselőivel, illetve a gyár dolgozóival, hogy a társaság ottani gyárát nem zárják be. A tárgyalások során arra a megállapodásra jutottak, hogy az üzem eladására, illetve bérbeadására szóló pályázatot még a héten meghirdetik. Az az ajánlattevő lesz a befutó, aki az üzemért a legtöbbet kínálja, és a legtöbb dolgozó foglalkoztatását vállalja. A gyár előtt azonban tegnap délután demonstrációt tartottak, ahol a város polgármestere és a szakszervezeti tanács elnöke cáfolta, hogy megállapodás született a gyár fennmaradásáról.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet