A Hírközlési Felügyelet debreceni irodája ötmilliós bírságot szabott ki a Magyar Postára, mivel a társaság postai szolgáltatóként nem tesz eleget a hírközlési törvény, valamint a saját üzletszabályzatában foglalt előírásainak. A társaság a nem ajánlott küldeményekként továbbított leveleken, számlaleveleken nem tüntetett fel dátumbélyegzőt.
