A tegnapi kormányülésen - a korábbi határozat pontosításaként - döntés született arról, hogy a Földhitel- és Jelzálogbank Rt. (FHB) privatizációját nem egy ütemben hajtja végre az állam (NAPI Gazdaság, 2003. június 25., 1. oldal), hanem 50 százalék plusz egy szavazatot megtart, „egészen a tőkeerő megerősödéséig”. Meg nem erősített értesüléseink szerint idén csak tőzsdei privatizáció történik, míg a stratégiai befektetők csak az egyelőre állami tulajdonban maradó rész eladásakor szállnak be a FHB-ba.
