Hamarosan kiszáll az FTC Labdarúgó és Sport Rt.-ből a Várszegi Gábor érdekeltségébe tartozó Fotex Rt. A társaság a részvények 20 százalékát tartaná meg, a többit visszaadná az egyesületnek, amely cserébe lemondana a még ki nem fizetett 1,2 milliárd forintról. - Szóban nagyjából megegyeztünk Várszegi Gáborral, végleges megállapodás a jövő héten várható - mondta az Indexnek Furulyás János, az FTC elnöke. A Fotex Rt. 2001 nyarán vásárolt 80 százalékos üzletrészt az FTC Kft.-ben. Az eredeti szerződés szerint a cég négy részletben fizette volna ki a 2,4 milliárd forintos vételárat.
