BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vége a vizsgálatnak a Hungexponál

2003. május 21. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Lezárult az a vizsgálat, amelyet a Hungexpo Rt. felügyelőbizottsága, valamint a tulajdonosi jogokat gyakorló Magyar Fejlesztési Bank (MFB) Rt. végzett a gazdasági és közlekedési miniszter kérésére - nyilatkozta Barabás János, a Hungexpo Rt. vezérigazgatója szerdán. A vezérigazgató elmondta, az eljárás azt igazolta, hogy a Hungexpo Rt. jelenlegi vezetése hivatalba lépése óta nem kötött gazdaságilag előnytelen vagy jogszabályba ütköző szerződést - írta a FigyelőNet az MTI-re hivatkozva. A vizsgálat szerint a cég a korábban kötött hátrányos kontraktusokat felülvizsgálta, és azokat vagy megszüntette, vagy számára kedvező irányba módosította.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet