Az év első három hónapjában 6700 finanszírozási szerződés keretében 11,5 milliárd forint hitelt nyújtott ügyfeleinek a Postabank-Leasing Rt. A múlt év azonos időszakához képest a finanszírozott összeg 38 százalékkal növekedett, a forgalom felfutásához nagyban hozzájárult a társaság által az elmúlt év második felében bevezetett „kereskedőfüggetlen” finanszírozási termék, a hitellevél, amely immár a teljes forgalom 15 százalékát adja. A cég tájékoztatása szerint a finanszírozási szerződések közel 70 százalékát továbbra is gépjárműre kötik, amivel a Postabank-Leasing továbbra is egyedülállóan alacsony használtjármű-aránnyal rendelkezik a lízingcégek között.
