A Philips Győrben növeli az alkalmazottainak számát. Az előző héten 450 dolgozót vettek fel és már megkezdték további 720 új munkatárs felvételének az előkészítését - írja az MTI-re hivatkozva az origo. Győr térségén kívül Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is keresnek új munkatársakat a munkaügyi kirendeltségek segítségével - közölte sajtótájékoztatóján Burány Sándor foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter.
