BUX 139094.01 -0,15 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Munkaerőt toboroz a Philips

2003. május 13. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Philips Győrben növeli az alkalmazottainak számát. Az előző héten 450 dolgozót vettek fel és már megkezdték további 720 új munkatárs felvételének az előkészítését - írja az MTI-re hivatkozva az origo. Győr térségén kívül Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében is keresnek új munkatársakat a munkaügyi kirendeltségek segítségével - közölte sajtótájékoztatóján Burány Sándor foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet