BUX 139094.01 -0,15 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Belső készítésű lesz A szólás szabadsága

2003. május 13. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Televízió Rt. és a View Kft. közös megegyezéssel felbontja a Friderikusz - A szólás szabadsága című műsor készítéséről kötött szerződést - értesült az [origo]. A vasárnap esti közéleti magazint ezután várhatóan belső gyártásban készítik, amelynek feltételeiről még egyeztetnek az MTV-ben. A több évtized után megszüntetett A hét című magazinműsor helyén sugárzott produkció külső gyártójával az MTV négy hónapos szerződést kötött, amelyben a készítők vállalták, hogy az ötödik adás után tartósan megkétszerezik a műsorsáv nézettségét. Az első adások nem hozták a várt eredményeket, a nézettséget és a közönségarányt sem sikerült megduplázni. A műsor első felelős szerkesztője, Pálinkás Szűts Róbert az első két adás után távozott a produkciótól, később a teljes stábot lecserélték és a Nap-kelte készítőit kérték fel a műsor szerkesztői feladataira.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet