Több mint 400 millió forint értékű beruházásról írhat alá együttműködési szerződést a Karsai Holding Rt. és Körmend Város Önkormányzata - írja a FigyelőNet az MTI-re hivatkozva. Bebes István polgármester elmondta, hogy a műanyagipari vállalat üzemet építtet a város külterületén megvásárolt 6512 négyzetméteres területen. A beruházással kapcsolatos együttműködésről szóló szerződést a tervek szerint ma szentesítik. A polgármester úgy nyilatkozott, hogy az új gyáregységben fröccsöntést, műanyag termékek összeszerelését végzik majd.
