A magyarországi kibocsátású MasterCard kártyákkal tavaly 518,2 milliárd forint értékű forgalmat bonyolítottak le, ami 10,7 százalékos növekedést jelent. A cég emblémájával díszített kártyákból a régiónkban Magyarországon van a legtöbb forgalomban, az elmúlt évi 28,3 százalékos növekedés után 819 ezer MasterCard plasztikot használtak a partnerbankok ügyfelei. A csak elektronikus környezetben használható Maestro kártyák száma az év végére elérte a 2,6 millió darabot, amivel hazánk Lengyelország és Oroszország mögött harmadik a MasterCard regionális listáján.
