A tisztújítás után továbbra is Erdei Tamás, a Magyar Külkereskedelmi Bank elnök-vezérigazgatója vezeti a Magyar Bankszövetséget. A múlt heti közgyűlés döntése értelmében az alelnöki posztot továbbra is Matthias Kunsch, a HVB Bank első embere láthatja el az új mandátum két évre szóló időtartama alatt, míg az elnökség további tagjai: Csányi Sándor, az OTP elnök-vezérigazgatója, Bánki Frigyes, az Eximbank, Terták Elemér, a Dresdner Bank vezérigazgatója, valamint Gergely Károly, a Lakáskassza első embere, aki vezérigazgatóként irányítja majd a Fundamentával történő fúzió után létrejövő óriás lakás-takarékpénztárat is.
