BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Boszniában venne bányát a Mal Rt.

2003. január 30. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Alumínium (Mal) Rt. Bosznia-Hercegovinában használaton kívüli bauxitbányát akar vásárolni és üzemeltetni - írta a FigyelőNet. A bánya több mint 1 millió tonna bauxitot rejt. A boszniai háború előtt mintegy hatvan főt foglalkoztatott az üzem, föld alatti és külszíni fejtéssel bányászták a bauxitot. A háború idején a bánya minden munkagépe és létesítménye megsemmisült.
(NAPI)

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet