A Dunaferrnél november óta tartó bér- és szociális tárgyalássorozat eredményeként január 1-jétől 4 százalékos alapbérfejlesztésben állapodtak meg a munkáltató és az érdekvédelmi szervezetek képviselői - tájékoztatta lapunkat közleményében a Dunaferr. Megegyezés született a szociális juttatásokról is, azok elemei azonban lényegében a tavalyi szinten maradtak. A megállapodást a szakszervezeti szövetségi tanács jóváhagyta.
