BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Aláírták a bérmegállapodást a Dunaferrnél

2003. január 30. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Dunaferrnél november óta tartó bér- és szociális tárgyalássorozat eredményeként január 1-jétől 4 százalékos alapbérfejlesztésben állapodtak meg a munkáltató és az érdekvédelmi szervezetek képviselői - tájékoztatta lapunkat közleményében a Dunaferr. Megegyezés született a szociális juttatásokról is, azok elemei azonban lényegében a tavalyi szinten maradtak. A megállapodást a szakszervezeti szövetségi tanács jóváhagyta.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet