A Független Biztosítási Alkuszok Magyarországi Szövetségének (FBAMSZ) tisztújító közgyűlésén a leköszönő Klinger József helyett a tagság Erdei Istvánt, a győri Prevenció Kft. vezetőjét választotta a szakmai szervezet elnökéül. Az öttagú elnökség soros leköszönő tagjának helyét Körmendi Péter, az Erix Kft. vezetője tölti be a jövőben. A tagság elfogadta a szervezet új alapszabályát is, amely a jövőben az elnökség, illetve a közgyűlés hatáskörébe utalja az új tagok felvételét. Az elkövetkező időben a szervezet tagjai 25 százalékkal magasabb tagdíjat fizetnek, aminek következtében lehetővé válik, hogy az eddig „albérletben” működő szövetség önálló irodában dolgozzon tovább, főállású főtitkár irányításával. A közgyűlésen elhangzott: a szervezett képviselői a PM, a PSZÁF és a Magyar Biztosítók Szövetségének képviselőivel együtt folyamatosan részt vesznek a biztosítási törvény előkészítésében.
(NAPI)
