BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újraindítja leégett ercsi gyárát a Baumix(KIMARADT!!!)

2003. január 21. kedd, 14:18

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Baumix Kft.-nél végleges döntés született arról, hogy újraindítják a termelést az elmúlt év novemberében porig égett ercsi hőszigetelőlap-gyártó üzemben – tudta meg a NAPI Gazdaság. A cégnél elmondták, hogy a vizsgálat megállapításai szerint az egykori cukorgyár területén lévő üzem november 21-én egy külső vállalkozó által szakszerűtlenül végzett hegesztés miatt gyulladt ki és égett le. A kár meghaladta a 250 millió forintot. A Baumix az ipari terület egy másik csarnokában indítja újra a termelést, ám hogy ide használt vagy új hungarocellgyártó gépeket telepítenek-e, az attól függ, hogy a biztosító milyen mértékben téríti meg a kárt.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet