A NAPI Gazdaság tegnapi számában megjelent „A Philips és a Skanska is elbocsátásokat jelentett be” című cikkünkkel kapcsolatban Blazsevácz Péter, a Philips kommunikációs vezetője arról tájékoztatta lapunkat, hogy a Philips ugyan Szombathelyről Kínába tervezi telepíteni a CRT monitorok gyártását, de továbbra is Szombathelyen marad az LCD monitorok gyártása, s a változás két másik gyáregységüket nem érinti. A Philips magyar piacról való kivonulásáról tehát nincs szó. Cikkünkben tévesen jelent meg továbbá, hogy a vállalat Győrött gyárt LCD monitorokat, az ezzel kapcsolatos tevékenységet ugyanis Szombathelyen végzik.
