BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem távozik Magyarországról a Philips

2003. január 15. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A NAPI Gazdaság tegnapi számában megjelent „A Philips és a Skanska is elbocsátásokat jelentett be” című cikkünkkel kapcsolatban Blazsevácz Péter, a Philips kommunikációs vezetője arról tájékoztatta lapunkat, hogy a Philips ugyan Szombathelyről Kínába tervezi telepíteni a CRT monitorok gyártását, de továbbra is Szombathelyen marad az LCD monitorok gyártása, s a változás két másik gyáregységüket nem érinti. A Philips magyar piacról való kivonulásáról tehát nincs szó. Cikkünkben tévesen jelent meg továbbá, hogy a vállalat Győrött gyárt LCD monitorokat, az ezzel kapcsolatos tevékenységet ugyanis Szombathelyen végzik.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet