BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szennyvízberuházás a GE nagykanizsai gyárában

2002. július 30. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nagykanizsai gyárában újabb 90 milliós környezetvédelmi beruházás megvalósításába kezdett a GE Hungary Rt. Augusztus végéig korszerűsítik a cég 18 ezer köbméteres szennyvíztározóját, amely az üzemi felületkezelések során keletkezett, fizikai és kémiai tisztításon már átesett szennyvizet fogadja be. A húsz éve épült tárolóból mintegy ezer tonna iszapot szállítanak el az aszód-galgamácsai veszélyeshulladék-lerakóba. A beruházást követően a vízzáró agyagréteg mellett a tározóba terített fólia, valamint egy elektronikus szivárgásjelző rendszer is a biztonságot szolgálja majd.
(NAPI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet