BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővíti gyártóbázisát a K-TEC Hungária

2002. július 25. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb több száz millió forint értékű beruházás megvalósításába kezd a bólyi ipari parkban a K-TEC Hungária Műanyag-feldolgozó Kft. - tudta meg a NAPI Gazdaság. A már jelenleg is 600 dolgozót foglalkoztató alkatrészgyártó cég a duplájára növeli gyártóbázisának alapterületét, és további félszáz dolgozót vesz fel. A beruházás megvalósításáról azt követően született végleges döntés, hogy a helyi önkormányzat a közelmúltban módosította iparűzésiadó-rendeletét - ezentúl nemcsak az ipari parkba betelepülő vállalkozások, hanem a már ott lévő, termelésüket bővítő cégek is 30 százalékos adókedvezményt kapnak új beruházásaik után -, illetve a társaság 100 millió forint értékű állami támogatást kapott. A K-TEC, amely elsősorban ablaktörlőegységeket és ablakemelőket gyárt, vezető autóipari cégek beszállítója.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet