BUX 138567.80 -0,67 %
OTP 44400 -1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új logisztikai központ a Wienerbergertől

2002. június 26. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Logisztikai központot nyitott a Wienerberger Téglaipari Rt. Tiszavasváriban. A tervek szerint a kereskedelmi telep bázisa az a gyár lesz, amelyet zöldmezős beruházással építenek, ha a lakásépítési piac megfelelő méretű felfutást produkál. A cég egyébként régóta tervezi, hogy Északkelet-Magyarországon üzemet épít, ugyanis az ottani igényeket kénytelen volt távol eső üzemekből kielégíteni. A logisztikai központ megnyitása most javít a helyzeten, a gyár építését viszont a regionális fellendülés indokolná igazán.
H. Gy.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet