BUX 138567.80 -0,67 %
OTP 44400 -1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megnyitotta új raktárközpontját a Tesco

2002. június 20. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Tesco Globál Áruházak Rt. tegnap megnyitotta Herceghalmon épült logisztikai központját, amely szárazáruraktárként üzemel majd. Az elosztóközpontot a Tesco építtette és üzemelteti. A majdnem 20 ezer négyzetméteres üzem építkezése tavaly szeptemberben kezdődött (NAPI Gazdaság, 2001. december 17., 1. oldal). A létesítmény nyugat- és közép-európai tekintetben is az egyik legkorszerűbbnek számít. A cég korában Budafokon és Soroksáron működtetett raktárakat. A most megnyíló herceghalmi logisztikai központ teljes mértékben rádióvezérelt, hetente 800-900 kamion fogadására is képes. A tervek szerint az elosztóközpont 2003-ban kétszeresére bővül - egyelőre 5500-féle termék tárolását látja el. A budafoki raktár szeptemberig Herceghalomra települ át.
H. Gy.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet