BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ezentúl kétévenként tartják meg a Spedexpót

Ezúttal tizedik alkalommal, június 12-14. között rendezik a Spedexpo nemzetközi szállítmányozási fuvarozási és haszongépjármű-szakkiállítást. A rendező Braun Kft. internetes honlapján 125 jelentkezőt tartanak nyilván; a résztvevők zöme hazai vállalkozás, illetve szervezet.

2002. június 10. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A budapesti vásárközpont B pavilonját és a szomszédos szabadtéri területet elfoglaló tizedik Spedexpót az „ügyfelek éve” szlogennel megerősítve rendezi meg a Braun Kiállítás Kivitelező és Szolgáltató Kft. A szakkiállítás nem csupán a szállítmányozási és logisztikai újdonságok miatt lesz különleges, hanem azért is, mert ettől a jubileumi alkalomtól kezdve kétévenként tartják meg a Spedexpót. A páros évek mellett amiatt döntöttek a szervezők, mert a páratlan esztendőkben rendezik a hasonló jellegű, egyre népszerűbb müncheni Transport szakkiállítást és a haszongépjárműveket gyártó és forgalmazó cégeket megszólító Budapesti Nemzetközi Autószalont. Az elképzeléseknek megfelelően a jövőben nőhet a ritkábban, de talán nagyobb területen is megtartható Spedexpo presztízse. Valószínűleg a jelesebb külföldi társaságok száma is nagyobb lesz a jelenleginél. A mostani szakkiállításra 125 cég jelentkezett, zömmel magyarországi - magyar, illetve külföldi tulajdonú - kereskedelmi, szolgáltató vállalkozások és gyártók mutatkoznak majd be újdonságaikkal a nagyközönség előtt. A háromnapos kiállítás idején konferenciát is tartanak, amelyen az érdeklődők egyebek mellett abból kaphatnak ízelítőt, miként alakul az Európai Unió közlekedéspolitikája, hogyan erősödik a hazai biztosítók és a szállítmányozók kapcsolata és milyen ellentétek adódnak a logisztikai szolgáltatók és a speditőrök között.
(NAPI)

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet