BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Regionális hulladéklerakó épül a Sió völgyében

2002. május 29. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szekszárdi önkormányzat jóváhagyta azt a konzorciális szerződést, amelynek keretében 12,5 milliárd forintos költséggel regionális hulladéklerakó épülhet a Sió völgyében. A tizenhárom kistérség több mint kétszáz önkormányzatát tömörítő konzorcium saját, állami, valamint ISPA-források segítségével valósítja meg a beruházást. A jövőre induló építkezés kivitelezésre még az idén pályázatot írnak ki.
(NAPI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet