A szekszárdi önkormányzat jóváhagyta azt a konzorciális szerződést, amelynek keretében 12,5 milliárd forintos költséggel regionális hulladéklerakó épülhet a Sió völgyében. A tizenhárom kistérség több mint kétszáz önkormányzatát tömörítő konzorcium saját, állami, valamint ISPA-források segítségével valósítja meg a beruházást. A jövőre induló építkezés kivitelezésre még az idén pályázatot írnak ki.
(NAPI)
