BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Korona Rt.(Kimaradt!!!)

2002. május 29. szerda, 14:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Hálózatfejlesztésre és boltjainak további korszerűsítésre fordítja tavalyi nyereségét a székesfehérvári székhelyű Korona Kereskedelmi és Vállalkozási Rt., ezért osztalékot sem fizetnek. Így döntött a társaság közgyűlése. A jelenleg 156 dolgozót foglalkoztató Korona Rt. az elmúlt évet 1,966 milliárd forint nettó árbevétel mellett 87 milliós üzleti és 58,7 millió forint adózás utáni eredménnyel zárta. (NAPI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet