Hálózatfejlesztésre és boltjainak további korszerűsítésre fordítja tavalyi nyereségét a székesfehérvári székhelyű Korona Kereskedelmi és Vállalkozási Rt., ezért osztalékot sem fizetnek. Így döntött a társaság közgyűlése. A jelenleg 156 dolgozót foglalkoztató Korona Rt. az elmúlt évet 1,966 milliárd forint nettó árbevétel mellett 87 milliós üzleti és 58,7 millió forint adózás utáni eredménnyel zárta. (NAPI)
