BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Menedzserközpont a pápai húsklaszterben

2002. május 22. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Új menedzserközpontot hozott létre az elmúlt év nyarán alapított Pápai Hús- és Élelmiszer-ipari Klaszter. A több mint 20 térségbeli céget tömörítő klaszter legfontosabb célja a marketingtevékenység összehangolása, a környezetvédelmi feladatok megoldása, valamint az alapanyag-ellátási háttér kiegyensúlyozott biztosítása. A klasztert ezentúl egy négytagú menedzsment irányítja.
(NAPI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet