Új menedzserközpontot hozott létre az elmúlt év nyarán alapított Pápai Hús- és Élelmiszer-ipari Klaszter. A több mint 20 térségbeli céget tömörítő klaszter legfontosabb célja a marketingtevékenység összehangolása, a környezetvédelmi feladatok megoldása, valamint az alapanyag-ellátási háttér kiegyensúlyozott biztosítása. A klasztert ezentúl egy négytagú menedzsment irányítja.
(NAPI)
