BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félmilliárdos beruházási programba kezd a K-TEC

2002. május 2. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közel félmilliárd forint értékű beruházási program megvalósításába kezd a bólyi székhelyű K-TEC Hungária Kft. A finommechanikai részegységeket és alkatrészeket gyártó német-magyar vegyesvállalat a helyi ipari parkban tovább bővíti gyártóbázisát. A 350 dolgozót foglalkoztató K-TEC a beruházás, illetve a technikai-technológiai fejlesztés után 100 fős létszámbővítést tervez.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet