BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsátások a Békés Megyei Vízműveknél

2002. április 21. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Eddig csaknem 80 munkavállalót bocsátottak el a Békés Megyei Vízművek Vállalattól (BMVV) - erősítette meg lapunk információját Hideg András, a cég vezérigazgatója, aki januárban jelentette be, hogy a BMVV a közeljövőben megválik valamivel több mint 120 foglalkoztatottjától. Hideg a hatékonyság növelésének szándékával magyarázta, hogy az év elején még 838 munkavállalót foglalkoztató cég több lépésben ilyen arányú leépítést hajt végre. A vízműnél valamennyi tevékenységi kör foglalkoztatottjait érintik az elbocsátások.
B. P.

Bod Péter
Bod Péter

Ez is érdekelhet