Mától látható az Agro TV-ATV Első Magyar Magántelevíziós Rt. csatornáján a Fradi-TV című tematikus televíziós műsor, amely az FTC Labdarúgó és Sport Kft. (Fradi Kft.) többségi tulajdonosának, a Fotex Rt.-nek a produkciója. A műsor pénzügyeit üzleti titokként kezelik, így arról sem az ATV-t irányító Czikó Gábor, sem a Fradi igazgatója, Szeiler József nem kívánt nyilatkozni. A műsor bevételeiről annyit tudni, hogy azok egy részét a felnőtt- és az utánpótlás-focicsapat működési költségeinek finanszírozására fordítják. A Fradi nem zárja ki azt sem, hogy a műsor a jövőben - ha kinövi a jelenlegi kereteket - akár önálló csatornává alakulhat. Az adások 60 percesek, és mindennap 17.50-kor kezdődnek. A műsor a Ferencváros mérkőzéseinek időpontjában, például péntekenként, nem jelentkezik.
A Fradi-TV műsora az olyan nemzetközi példákra alapoz, mint amilyen a Manchester TV. A nézők betekintést kaphatnak az edzések, mérkőzések, edzőtáborok eseményeibe és az egykori, illetve a jelenlegi sztárok mindennapjaiba is. A Fradi-TV olyan tematikus televíziós műsor lesz, amely elsősorban a labdarúgócsapat, valamint a többi zöld-fehér szakosztály életéről ad naponta képet, közülük is kiemelten a női kézilabások, a vízipólósok és a jégkorongozók eseményeiről.
A következő lépésként egy vagy több nagybank bevonásával bankkártyát bocsátanak ki, amelynek segítségével a Fotex az utánpótlás neveléséhez szükséges anyagi hátteret kívánja megteremteni. Mindennek technikáját egyelőre üzleti titokként kezelik.
V. Gy. Zs.
