Egyelőre nem érkezett a Gazdasági Versenyhivatalhoz eljárási kérelem a Népszabadság tulajdonosváltásával kapcsolatban, ennek ellenére a hivatal illetékes szolgáltatási irodája tájékozódik, és információt gyűjt e témában - mondta Nagy Zoltán, a GVH elnöke az MTI-nek. Szerinte az eddigi vizsgálódások alapján úgy tűnik, hogy a Népszabadság részvényeinek 49,9 százalékát megvásárló Ringier AG-nek nincs kötelezettsége arra, hogy fúziós kérelmet adjon be.
