Korábbi információnkkal szemben nem 60, hanem több mint 90 ezer új előfizetőt gyűjtött decemberben a magyar Vodafone. Németh Attila, a cég kereskedelmi és marketingigazgatója lapunknak elmondta: a cég tavaly év végére így túlteljesítette a 2001-es tervében szereplő 450 ezres előfizetői számot, és - számításuk szerint - elérte az aktív előfizetők körében a 10,05 százalékos piaci részesedést. A társaságnak 2000 végén 180 ezer ügyfele volt, a cég az elmúlt évben több mint 300 ezer új aktív előfizetővel gyarapította táborát.
(NAPI)
