A jövő év februárjától ÉK Tv néven új televíziós csatornát indít Pécsett az Értelmiségi Klub. Horváth Csaba, az egyesület elnöke elmondta: napi négyórás, elsősorban a helyi értelmiségnek, illetve a civil szférának szóló műsoruk kábelen 37 ezer pécsi háztartásba jut majd el. Az egyesület azt követően döntött az új csatorna indításáról, hogy a Pécs Tv a közelgő választásokra hivatkozva elzárkózott a klub vitafórumainak közvetítésétől.
K. Zs.
