BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Később nyit a Csaba Center

2001. október 7. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az eredetileg tervezett október 26-ai nyitás helyett nagyjából egy hónappal később, november 23-án adják át a nagyközönségnek a békéscsabai Csaba Center bevásárlóközpontot - mondta lapunknak Zsibrita Pál, a beruházó Csaba Center Invest Kft. társ ügyvezető igazgatója. Zsibrita cáfolta, hogy a kivitelezési munkálatok rossz felmérése vagy a finanszírozás nehézségei miatt csúszik a létesítmény átadása. A nagy alapterületű üzletek bérlői kértek még egy hónapot a fejlesztőktől, ugyanis több, a Csaba Centerbe beköltözni szándékozó cég is a Mammut II.-ben és a MOM Parkban megnyitott üzleteinek kialakításával volt elfoglalva.
A fővárosi kivitelezések olyan nagyságrendű feladatot róttak a Csaba Center több bérlőjére is, hogy békéscsabai munkáikkal nem tudtak volna az előre eltervezett ütemben haladni. Ezért fordultak a Csaba Center Invest vezetéséhez azzal a kéréssel, hogy egy hónappal később nyisson a bevásárlóközpont - tette hozzá az ügyvezető.
Bod Péter

Bod Péter
Bod Péter

Ez is érdekelhet