A Malév a New-York-i járatain október 25-e helyett már október 8-tól bevezeti a téli menetrendet. Így hetente négy alkalommal - hétfőn, csütörtökön, szombaton és vasárnap - közlekedik Malév-gép Budapest és New York között. Jelenleg naponta indul gép az amerikai városba. A Malév döntését az Egyesült Államokba irányuló utasforgalom csökkenésével magyarázta. Jegyáremelés nem szerepel a társaság tervei között - mondta lapunknak Danks Emese, a Malév szóvivője.
D. J.
