BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Október 8-tól heti négy járat közlekedik New Yorkba

2001. október 1. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Malév a New-York-i járatain október 25-e helyett már október 8-tól bevezeti a téli menetrendet. Így hetente négy alkalommal - hétfőn, csütörtökön, szombaton és vasárnap - közlekedik Malév-gép Budapest és New York között. Jelenleg naponta indul gép az amerikai városba. A Malév döntését az Egyesült Államokba irányuló utasforgalom csökkenésével magyarázta. Jegyáremelés nem szerepel a társaság tervei között - mondta lapunknak Danks Emese, a Malév szóvivője.
D. J.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet