Távozik a Postabank Rt. éléről Hegedűs Gyula vezérigazgató - értesült a Népszabadság. Hegedűst a posta javaslatára ez év tavaszán nevezték ki a Postabank élére, s mostani felmentésének hátterében megromlott egészségügyi állapota áll.
A hitelintézet új vezérigazgatója Kolláth György lesz, aki korábban több pénzintézetnél dolgozott vezető beosztásban, áprilistól pedig a Postabank igazgatósági tagja. A vezércserével nem várható érdemi változás a Postabank üzletpolitikájában.
