A Dunaferr Rt. igazgatótanácsa minden bizonnyal támogatni fogja legközelebbi, szeptember 14-i ülésén egy új kokszoló építését - mondta tegnap lapunknak Tóth László, a vasmű vezérigazgatója. A jelenlegi kokszoló igen sok problémát okoz, ezért sürgős fejlesztésre van szükség (NAPI Gazdaság, 2001. augusztus 3., 1-5. oldal). A vezérigazgató szerint ha jóváhagyják ezt az elképzelést, az új létesítmény 26 milliárd forintba fog kerülni.
Sz. I. M.
