Szeptember második felétől hetente ötször esténként jelentkezik a tv2-n Vitray Tamás Kapcsoltam című műsora, amely korábban tíz évig futott a közszolgálati csatornán - jelentette be Pintér Dezső, a tv2 elnöke. A döntés hátterében minden bizonnyal a televíziók között a nézőkért folytatott küzdelem áll. Idén a második negyedévben a nap egészét tekintve az összlakosság körében a magyar televízióadók között a tv2 megőrizte korábbi vezető pozícióját. Az esti órákban országosan a 18-49 évesek között az első a tv2, Budapesten azonban az RTL Klub maradt az élen (NAPI Gazdaság, 2001. május 8., 7. oldal).
D. J.
