BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vitray Tamás a tv2-n

2001. augusztus 24. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Szeptember második felétől hetente ötször esténként jelentkezik a tv2-n Vitray Tamás Kapcsoltam című műsora, amely korábban tíz évig futott a közszolgálati csatornán - jelentette be Pintér Dezső, a tv2 elnöke. A döntés hátterében minden bizonnyal a televíziók között a nézőkért folytatott küzdelem áll. Idén a második negyedévben a nap egészét tekintve az összlakosság körében a magyar televízióadók között a tv2 megőrizte korábbi vezető pozícióját. Az esti órákban országosan a 18-49 évesek között az első a tv2, Budapesten azonban az RTL Klub maradt az élen (NAPI Gazdaság, 2001. május 8., 7. oldal).
D. J.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet