BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vitorláskikötő épült Szigligeten

2001. július 22. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szigligeten 210 millió forintos költséggel 98 vitorlás elhelyezésére alkalmas új kikötőt épített a Mahart Balatoni Hajózási Rt. A beruházás részeként egy teljes infrastruktúrával ellátott klubházat is kialakítottak - közölte Horváth Gyula, a társaság igazgatója. A tavaszi kormánydöntés nyomán ingyenes vagyonátadással a közforgalmi balatoni kikötőkkel rendelkező települési önkormányzatok többségi tulajdonába kerül társaság idei üzleti tervében 1,64 milliárd forint nettó árbevétellel és 100 millió forint adózás előtti nyereséggel számol. A cég több mint 200 millió forintos költséggel még az idén új vitorláskikötőt épít Balatonlellén.
(NAPI)

Economx
Economx

Ez is érdekelhet