Beadta jogorvoslati kérelmét Demszky Gábor a hannoveri villamosok ügyében. A Közbeszerzési Döntőbizottság elnöke, Deli Betty lapunknak tegnap megerősítette, hogy ezen a héten határoznak a kérelemről. Egyelőre nem született meg a döntés, amelyet akár el is halaszthatnak 10 nappal. Deli megerősítette a NAPI Gazdaság korábbi értesülését, amely szerint a Ganz Transelektro Közlekedési Kft. is panasszal élt a villamosügyben, ám ezt a kérelmet a főpolgármesterétől függetlenül bírálják el.
(NAPI)
