BUX 139015.33 -0,21 %
OTP 45230 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új logisztikai központot épített az Élésker

2001. március 9. péntek, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Békés megyei CBA-hálózathoz tartozó boltok biztonságos áruellátása indokolta, hogy az Élésker Kft. megépítse Békéscsabán, az egykori sütőipari vállalat telephelyén saját logisztikai központját - tudtuk meg Hild Györgynétől, a társaság ügyvezető igazgatójától. A központ kivitelezése tavaly júliusban indult, és az Élésker decemberben vehette birtokba a közel 150 millió forintos költséggel készült létesítményt. A 8300 négyzetméteres telken felépített 2500 négyzetméteres, többszintes raktárépület feladata a bolthálózat tagjainak ellátása mellett az itt vásárló kiskereskedők és vállalkozók kiszolgálása is.
Bod Péter

Bod Péter
Bod Péter

Ez is érdekelhet