BUX 139015.33 -0,21 %
OTP 45230 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az új gyulai posta400 millió forintba került

2000. október 30. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Átadták Gyula új postahivatalát, amelynek kivitelezési költsége eléri a 400 millió forintot. A békési fürdőváros kinőtte a korábbi postaépületet, egyébként is az egyházi javak visszajuttatásának keretében meg is kell válnia évtizedekig erre a célra használt épületétől a Magyar Posta Rt.-nek. A helyi önkormányzat 1996-ban térítésmentesen adott belvárosi telket a postának, az építkezéshez tavaly láthatott hozzá a közbeszerzési eljárás nyertese, a Strabag Rt. A kétszintes, a korábbinál lényegesen nagyobb ügyfélterű, oktatótermet is magában foglaló gyulai posta október 24-étől fogadja az ügyfeleket.
Bod Péter

Bod Péter
Bod Péter

Ez is érdekelhet