BUX 139015.33 -0,21 %
OTP 45230 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új logisztikai központot épít a Gyulai Húskombinát Rt.

2000. október 18. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A megnövekedett termelés és a szállítmányozás kapacitásgondjai miatt a Gyulai Húskombinát Rt. új logisztikai központot épít 40 millió forintos beruházással - saját forrásai felhasználásával - a jelenlegi üzemterületén, több meglévő épületének belső átalakításával - mondta a NAPI Gazdaság érdeklődésére Zám András, a cég vezérigazgatója. Az új központ jövő év elején kezdi meg működését. A beruházás oka, hogy a megnövekedett belföldi eladások miatt a készítmények címkézéséhez, vonalkóddal ellátásához és rakodásához már nem elegendő a meglévő, 1978-ban üzembe helyezett logisztikai központ kapacitása.
Bod Péter

Bod Péter
Bod Péter

Ez is érdekelhet